Çalışma sistemimiz

Değerli Aday Velilerimiz,

PG Sports’da aileyi yormayan şeffaf bir organizasyon hedeflenmiştir. Kurumumuzda aile ve çocuk gizliliği esastır. İlk görüşmeniz eğitim koordinatörümüz ve spor koordinatörümüz ile gerçekleşmektedir.  Görüşme esnasında 1 saatlik ücretsiz demo çalışması yapıyoruz.  Demo çalışmasında kaba bir gözlem hedeflenmekte ve çalışmalarımızın detayları size anlatılmaktadır.

Dilerseniz demo esnasında kurumdaki ailelerimiz ile görüşüp referans alabilirsiniz.

Başlama konusunda karara varıldıktan sonra  5 temel test ve kurumumuza özel değerlendirme ölçeklerini uygulayarak çocuğunuzun ihtiyacı olan programı belirliyoruz. Test ve değerlendirmeler normal programımız içinde olup ek bir ücret talep edilmemektedir. Program belirlendikten sonra detaylarını sizinle paylaşıyor ve uygulamaya başlıyoruz.

Günlük 2 veya 4 saatlik programlar uyguluyoruz. Giriş saatlerimiz 09:00, 11:00, 14:00, 16:00 şeklindedir. Program süresince kurumumuzda bekleyebilir, çalışmaları lobide kurulu olan televizyon ekranımızdan anlık takip edebilirsiniz. Kurumumuzda servis hizmeti bulunmamaktadır.

Programların içeriği ve gidişatı hakkında koordinatörlerimizden her zaman bilgi alabilirsiniz. Çocuğunuzun detaylı gelişim raporu 4’er aylık periyotlarda ayrıca sizinle paylaşılmaktadır.